Veido kaukė (daugkartinė, su gyvūnų paveikslėliais)

2,42

  • Dviejų sluoksnių apsauginė veido kaukė (100% medvilnė).
  • Padeda apsisaugoti nuo dulkių, bakterijų, virusų, blogo kvapo ir kt.
  • Rekomenduojama skalbti ne aukštesnėje nei 60 laipsnių temperatūroje.
XS
XS
avytes
Avytės
lapiukas
Lapiukas
meskiukai
Meškiukai
miskas
Miškas
Išvalyti
Produkto kodas: dvkv Kategorija:

Aprašymas

Veido kaukė atsirado COVID-19 protrūkio šalyje metu, kaip prevencinė priemonė sustabdyti viruso plitimą. Mes siūlome įsigyti žaismingas ir stilingas veido kaukes. Su gera nuotaika ir žaismingumu stiprėja ir mūsų imunitetas. Šios veido kaukės pasiūtos iš medvilnės išorinėje pusėje, flanelės – iš vidinės pusės (nedirgina odos).

Trumpas gaminio aprašymas:

  • Audinio sudėtis: 100% medvilnė.
  • Galimi dydžiai: XS (žr. dydžių lentelę).
  • Skalbimas: 40-60 laipsnių temperatūroje. Po skalbimo rekomenduojame išlyginti.

Daugkartinės veido kaukės siuvamos tik pilnaterba.lt užsakymu, t.y. šių gaminių įsigyti galite tik čia arba partnerių e-parduotuvėje, kas suteikia galimybę dėvėti tikrai išskirtines kaukes.

Pristatymo ir apmokėjimo sąlygos:

  • Pristatymo terminai: Po apmokėjimo veido kaukė Jus pasieks į betkurią Lietuvos vietą per 2-7 dienas, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo. Į kitas Europos šalis pristatymas dažniausiai trunka iki savaitės. Siuntos pristatymas už Europos ribų gali užtrukti ir iki mėnesio laiko.
  • Apmokėjimas: iš anksto, pavedimu pagal išankstinę sąskaitą, kuri sugeneruojama užsakymo metu ir išsiunčiama el. paštu. Grynųjų pinigų pristatymo metu nepriimame, išskyrus individualius atvejus, kurių sąlygos aptariamos abiejų šalių rašytiniame susitarime.
  • Grąžinimas: nedėvetas kaukes nepažeistoje pakuotėje galima grąžinti pagal sąlygas, aprašytas Pirkimo taisyklių ir sąlygų 10 punkte.

Koks Jūsų dydis? Tinkamai pasirinkti dydį Jums padės dydžių lentelė.

Šių kaukių apsauginis poveikis nėra patvirtintas mediciniškai, tačiau, visuomenės sveikatos specialistų teigimu, nesant galimybių įsigyti sertifikuotų gaminių, medžiaginės kaukės gali būti naudojamos kaip papildoma prevencinė priemonė.

Papildoma informacija

Svoris 0,1 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Veido kaukė (daugkartinė, su gyvūnų paveikslėliais)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *